----------- Marie Vechová

    Mgr. Marie Vechová

úvod     GALERIE     díla     výstavy     výtvarné kurzy pro veřejnost     kontakt


 

Milan Janoch

 

    Milan Janoch nar. 27.11.1975

    Přeštický rodák, vystudoval střední školu s elektro zaměřením. V tomto oboru stále pracuje, ale jeho životním koníčkem se stala fotografie, filmová tvorba a žurnalistika.

    Již více než 10 let se intenzivně věnuje vlastním webovým stránkám zaměřeným na dění v Plzeňském kraji. Podrobně mapuje společenské dění města Přeštice a zajímavé kulturní, společenské i sportovní akce v širším okolí.

    Jeho doménou je také natáčení rozhovorů se zajímavými osobnostmi, umělci, léčiteli, lékaři a sportovci. Pracuje také v redakční radě Přeštických novin, pro regionální televizi a další tisková média.

    Za svoji tvorbu získal ocenění od společnosti Canon a ocenění ve fotografické soutěži k výročí stého založení republiky.

    Slovo autora k výstavě fotografií „Co slunce napoví“ v galerii Thambos:

    "Celý můj příběh je, že jsem si svoji první zrcadlovku koupil kvůli točení videí a časem jsem objevil kouzlo a krásu fotografie. Své fotografie vnímám ne jako obraz v mých očí, ale odraz mého srdce."

    "Nabízím vám průřez mojí tvorbou na různá témata, která spojuje inspirace sluncem. Můžete si prohlédnout nevšední krásu našich starobylých měst, ochutnat atmosféru vycházejícího slunce nad vrcholky malebných šumavských hor, či zažít dotek slunce na vlastní kůži."

 

Zahájení výstavy v galerii Thambos

Celý program uváděli Petr Jančařík a Marie Vechová. V programu vystoupily výtězové superstar 2020 a pěvkyně univerzity mezinárodních studií Sabina Milerová. Také vystoupila všemi milovaná tanečnice Vendy Tichotová, která obzvláštnila již tak bohatý program.

           

           

           

Výstava

           

               

           

           

           

 


© Design by Michael Popule